MaAngle Adapter anoshandiswa kubatanidza matambo akasiyana-siyana kune nhengo dzeshongwe dzakakombama pasina kuboora maburi mugumbo reshongwe. Sezvo sisitimu yeRF transmission line ichida maclamps akawanda akakosha ekubatanidza tambo nemidziyo, Telsto yakavhura iyi tambo yakakosha yekushandiswa kwakakosha. Tinogona kugadzira maclamps zvichienderana nezvinodiwa nevatengi.
| Magadzirirwo Akajairika | |
| Rudzi rweAdapter | Adapta yekona |
| Rudzi rwezvinhu | Simbi isina ngura 304 |
| Kurodha Kwakanyanya | Tatu murwi, 1 -5/8 muwaya |
| Kuisa | 3/8 in, 3/4 mugomba rakagochwa |
| Zviyero | |
| Kureba Kwemukati | 25.40 mm |
| Upamhi hwemukati | 22.23 mm |
| Kureba Kwekunze | 50.80 mm |
| Upamhi hwekunze | 57.15 mm |
| Magadzirirwo eMichina | |
| Kuiswa kweTorque Max | 15.0 tsoka lb |
| Kuiswa kweTorque Min | 11.0 tsoka lb |
| Ukobvu hwezvinhu | 2.667 mm |
| Magadzirirwo Akazara | |
| Kureba | 150 mm |
| Kureba | 350 mm |
| Upamhi | 300 mm |
| Kurema kwekutumira | 23.30Kg |
| Huwandu hwePakeji | 100 maPCS |
Adapter yesimbi isina ngura inoshandiswa kubatanidza machira akasiyana-siyana etambo kune nhengo dzeshongwe dzakakombama pasina kuboora maburi mugumbo reshongwe.
· 1. Nzvimbo yakafara zvikuru ine 1'' yekuvhura kuti ishande zvakasiyana-siyana
· Maburi maviri ane 3/4'' anogamuchira maHangers eSnap-in
· 3. Zvinhu: simbi isina ngura
· 4. Isa bhaudhi remusoro re 3/8''X1-3/4'' SS Square
| Chikamu Nhamba. | Tsananguro | UOM |
| UA3 | Adapter yeAngle SS ine maburi akaputirwa ane 3/4'' | Kit yegumi |
| Mitemo yekutengeserana | CIF, DDU, EX-WORKS |
| Mitemo yekubhadhara | T/T, L/C, Zvinokwanisika kutaurirana |
| MOQ | 1 |
| Kugona kupa | Zvidimbu 100000 pamwedzi |
| Nguva yekutungamira | mazuva matatu kusvika gumi nemashanu |
| Kutumirwa | Gungwa, Mhepo, Express |
| Chiteshi chengarava | Shanghai |
| Kuwanikwa kwemuenzaniso | Ehe |
| Nguva yemuenzaniso | mazuva matatu kusvika mashanu |
| Kurongedza | Bhegi repurasitiki, Katoni, Pallet |