1. Hunhu uhwu hunowanzoonekwa asi hunogona kusashanda kune ese ma connectors.
2. OEM neODM zviripo.
| Chinobatanidza chechirume/chikadzi che 4.3-10 che 1/2" RF cable inochinjika | TEL-4310M/F.12-RFC |
| Chinobatanidza chevarume/vakadzi che 4.3-10 che 1/2" Super flexible RF cable | TEL-4310M/F.12S-RFC |
| Chinobatanidza Angle Yerudyi yeMurume/Mukadzi ye 4.3-10 ye tambo yeRF inochinjika ye 1/2" | TEL-4310M/FA.12-RFC |
| Chinobatanidza Angle Yerudyi yeMurume/Mukadzi ye 1/2" Super flexible RF cable | TEL-4310M/FA.12S-RFC |
| Chinobatanidza che4.3-10 chemurume/mukadzi chetambo yeRF ye3/8" inochinjika zvikuru | TEL-4310M/F.38S-RFC |
| 4.1-9.5 Mini DIN Chibatanidza chemunhurume che3/8" superflex tambo | TEL-4195-3/8S-RFC |
| Chinobatanidza chechirume/chikadzi che 4.3-10 che 7/8" chinochinjika cheRF cable | TEL-4310M/F.78-RFC |
| 4.3-10 Chinobatanidza varume che 1/4" Superflexible Cable | TEL-4310M.14S-RFC |
| 4.3-10 Chinobatanidza chevarume chetambo yeLMR400 | TEL-4310M.LMR400-RFC |

Muenzaniso:TEL-4310MA.12S-RFC
Tsananguro
Chinongedzo cheAngle Yerudyi chevarume che4.3-10 chetambo inochinjika ye1/2″
| Zvinhu uye Kuisa Plating | |
| Kubata pakati | Brass / Sirivha Plating |
| Chinodzivirira | PTFE |
| Mutumbi & Mutyairi weKunze | Brass / alloy yakafukidzwa ne tri-alloy |
| Gasket | Rabha reSilicon |
| Hunhu hweMagetsi | |
| Hunhu Impedance | 50 Ohm |
| Rudzi rweMafambiro | DC~6 GHz |
| Kudzivirira Kudzivirira | ≥5000MΩ |
| Simba reDielectric | ≥2500 V rms |
| Kudzivirira kubata pakati | ≤1.0mΩ |
| Kudzivirira kubata kwekunze | ≤1.0 mΩ |
| Kurasikirwa Kwekuisa | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| Tembiricha yekudziya | -40~85℃ |
| Mvura isingapindi mvura | IP67 |
Mirayiridzo yekuisa N kana 7 / 16 kana 4310 1 / 2″ tambo inochinjika zvakanyanya
Maumbirwo echinobatanidza: (Mufananidzo 1)
A. nzungu yepamberi
B. nzungu yekumashure
C. gasket

Zviyero zvekubvisa zvidimbu zviri sezvinoratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 2), kungwarira kunofanira kupiwa panguva yekubvisa zvidimbu:
1. Nzvimbo yekupedzisira yemuchina wemukati inofanira kunge yakapwanyika.
2. Bvisa tsvina yakaita se copper scale ne burr pamusoro pe wire.

Kuunganidza chikamu chekuvhara: Vhara chikamu chekuvhara mukati uchitevedza kondakita yekunze yetambo sezvakaratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 3).

Kuunganidza nzungu yekumashure (Mufananidzo 3).

Sanganisa nati yekumberi neyekumashure nekugadzira screws sezvakaratidzwa padhayagiramu (Mifananidzo(5))
1. Usati waisa screw, isa mafuta ekuzora pamusoro peo-ring.
2. Chengeta nhete yekumashure netambo zvisina kufamba, vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure. Vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure uchishandisa chipanera chetsoko. Kuunganidza kwapera.
