Chimiro: Chitarisiko chakanaka Chakakodzera kuiswa padenga renguva dzose. Bhendi rema frequency rakafara, mafungu akamira pasi, kugona kwakasimba kwekudzivirira kukanganiswa
Mashandisirwo: Kufukidza kwemukati kwenzvimbo dzese GSM/CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN system
| Magadzirirwo eMichina | |
| Zviyero | 204X115mm |
| Huremu | 0.5Kg |
| Zvinhu zveredhiyeta | Ndarira yakaputirwa nesirivha |
| Zvinhu zveRadome | ABS |
| Ruvara rweRadome | Chena-yenzou |
| Hunyoro hwekushanda | < 95% |
| Tembiricha yekushanda | -40~55 ℃ |
| Magadzirirwo Emagetsi | |
| Rudzi rweMafambiro | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Kuwana | 2dBi±0.5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Kupatsanurana | Yakamira |
| Kutenderera kwepatani, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Upamhi hwedanda rakamira | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Kupindira Kusapindirana | 50Ω |
| Simba Repamusoro Rekupinda | 50W |
| Chinobatanidza | Mukadzi N |
Mirayiridzo yekuisa N kana 7 / 16 kana 4310 1 / 2″ tambo inochinjika zvakanyanya
Maumbirwo echinobatanidza: (Mufananidzo 1)
A. nzungu yepamberi
B. nzungu yekumashure
C. gasket

Zviyero zvekubvisa zvidimbu zviri sezvinoratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 2), kungwarira kunofanira kupiwa panguva yekubvisa zvidimbu:
1. Nzvimbo yekupedzisira yemuchina wemukati inofanira kunge yakapwanyika.
2. Bvisa tsvina yakaita se copper scale ne burr pamusoro pe wire.

Kuunganidza chikamu chekuvhara: Vhara chikamu chekuvhara mukati uchitevedza kondakita yekunze yetambo sezvakaratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 3).

Kuunganidza nzungu yekumashure (Mufananidzo 3).

Sanganisa nati yekumberi neyekumashure nekugadzira screws sezvakaratidzwa padhayagiramu (Mifananidzo(5))
1. Usati waisa screw, isa mafuta ekuzora pamusoro peo-ring.
2. Chengeta nhete yekumashure netambo zvisina kufamba, vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure. Vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure uchishandisa chipanera chetsoko. Kuunganidza kwapera.
