● Kuungana kwetambo yeRF coaxial (7/16 DIN/N/Mini DIN/4.3-10/OEM/ODM).
● Tinonyanya kutarisa pakubatanidza kwe coaxial.
● Magadzirirwo edu eRF cable akagadzirwa mukati uye anotumirwa pasi rese.
● Masangano eRF cable anogona kugadzirwa nemhando dzakasiyana dzeconnector uye urefu hwakasiyana zvichienderana nezvaunoda uye mashandisirwo azvo.
● Chinobatanidza tambo yekudyara 1/2; jumper yekubatanidza 4.3-10; chinobatanidza rf chechikadzi 4.3-10 chine flange; chinobatanidza 4.3-10 lmr 400; chinobatanidza tambo 7 16 din; chinobatanidza bharero; chinobatanidza tambo yekoaxial; chinobatanidza 4.3-10; mini din 4.3-10; mx connector; din 7 16 chinobatanidza chechikadzi.
| Nzvimbo Yekwakabva | Shanghai, China (Nyika huru) | Zita reBrand | Telsto |
| Nhamba yeModhero | DINM-12 | Rudzi | 7/16 DIN |
| Kushandiswa | RF | Murume kana Mukadzi | Murume |
| Zita rechigadzirwa | DINM-12 | Ruvara | Argent/Golden |
| Zvinhu | Ndarira | Chitupa | ISO9001/CE/ROHS |
| Rudzi rwekubatanidza | 7/16 DIN | Kuisa jira | Nickel / Golden Palting |
| MOQ | Chikamu chimwe | ODM/DEM | Inopihwa |
| Kudzivirira Kudzivirira | ≥ 10000 MΩ | Nzvimbo yekupisa | -40°C kusvika +85°C |
Chii chinonzi MOQ yekambani yako?
MOQ inochinjika.
Inguvai yekutumira kwako?
Ndapota bvunzai nezvezvinhu zvedu kutanga, zvigadzirwa zvinogona kutumirwa kana mawana mari yenyu. Kana mukashandisa vatengi, tinotora mazuva matatu kusvika mashanu kugadzirira zvinhu uye kugadzira zvakawanda.
Kambani yako inogona kugamuchira kugadzirisa zvinhu here?
Tinokugamuchirai OEM & ODM.
Unoita sei kugadzirisa mushure mekutengesa?
Ndapota bvunzai rubatsiro rwehunyanzvi kana muine vashandi vanoziva kugadzirisa. Kana musina mainjiniya, ndapota dzoserai zvinhu, tinogona kugadzirisa zvinhu zvenyu.
Mungatitumire sampuro kuti tigadzire here?
Mienzaniso inogona kupihwa.

Muenzaniso:TEL-DINM.12-RFC
Tsananguro
Chinongedzo cheDIN chemurume chetambo inochinjika ye1/2″
| Zvinhu uye Kuisa Plating | |
| Kubata pakati | Brass / Sirivha Plating |
| Chinodzivirira | PTFE |
| Mutumbi & Mutyairi weKunze | Brass / alloy yakafukidzwa ne tri-alloy |
| Gasket | Rabha reSilicon |
| Hunhu hweMagetsi | |
| Hunhu Impedance | 50 Ohm |
| Rudzi rweMafambiro | DC~3 GHz |
| Kudzivirira Kudzivirira | ≥5000MΩ |
| Simba reDielectric | 4000 V rms |
| Kudzivirira kubata pakati | ≤0.4 mΩ |
| Kudzivirira kubata kwekunze | ≤1.0 mΩ |
| Kurasikirwa Kwekuisa | ≤0.08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Tembiricha yekudziya | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Mvura isingapindi mvura | IP67 |
Mirayiridzo yekuisa N kana 7 / 16 kana 4310 1 / 2″ tambo inochinjika zvakanyanya
Maumbirwo echinobatanidza: (Mufananidzo 1)
A. nzungu yepamberi
B. nzungu yekumashure
C. gasket

Zviyero zvekubvisa zvidimbu zviri sezvinoratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 2), kungwarira kunofanira kupiwa panguva yekubvisa zvidimbu:
1. Nzvimbo yekupedzisira yemuchina wemukati inofanira kunge yakapwanyika.
2. Bvisa tsvina yakaita se copper scale ne burr pamusoro pe wire.

Kuunganidza chikamu chekuvhara: Vhara chikamu chekuvhara mukati uchitevedza kondakita yekunze yetambo sezvakaratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 3).

Kuunganidza nzungu yekumashure (Mufananidzo 3).

Sanganisa nati yekumberi neyekumashure nekugadzira screws sezvakaratidzwa padhayagiramu (Mifananidzo(5))
1. Usati waisa screw, isa mafuta ekuzora pamusoro peo-ring.
2. Chengeta nhete yekumashure netambo zvisina kufamba, vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure. Vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure uchishandisa chipanera chetsoko. Kuunganidza kwapera.
