Chinhu: Chitarisiko chakanaka Inodzivirira kukuvadzwa, haipindi mvura uye inodzivirira ngura. Mapakeji ekuisa akajairika ekubata danda. Chiyero chakagadziridzwa. Yakagadzirwa nehunyanzvi hwebhandi rakafara, gain yepakati, low standing wave ratio
Mashandisirwo: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi system
Tevedzera maitiro aya ekuisa antenna nedanda rekubata, gadzirisa kona yekutsvedza yeantenna, simbisa mabhaudhi, screws nenuts. (1) Zvishandiso zvekuisa antenna zvine chimiro cheL zvinofanirwa kunge zvakarongwa nebhaudhi reantenna, zvinoiswa pawasher yakatsetseka, chirauro chechitubu, chivharo chekuisa screw, wozokiya nati. (2) Rodhi yeU shaped threaded yeM6 yakapfuudzwa neserrated uye L shape mounting kits, yakabata antenna ine dia. 35-50mm pole, wozokiya nati. (3) Kuti uwane chiratidzo chakanakisa, gadzirisa angle yekukanda yeantenna kuburikidza nenzvimbo yegomba reL shape mounting kit, wozokiya nati dzese uye wakavharwa antenna connector end. (4) Kureba kwekukwirira kunofanira kunge kuri kupfuura mamita matatu kubva padanho repasi, uye nzvimbo dziri pedyo dzekuisa hadzina zvivakwa zvirefu nesimbi hombe. Muchidimbu, ivhu rakavhurika mativi.
| Magadzirirwo eMichina | |
| Zviyero | 203X45mm |
| Huremu | 0.28Kg |
| Zvinhu zveredhiyeta | Ndarira yakaputirwa nesirivha |
| Zvinhu zveRadome | ABS |
| Ruvara rweRadome | Chena-yenzou |
| Hunyoro hwekushanda | < 95% |
| Tembiricha yekushanda | -40~55 ℃ |
| Magadzirirwo Emagetsi | |
| Rudzi rweMafambiro | 694-960MHz 1710~2700MHz |
| Kuwana | 3.5dBi 5dBi |
| VSWR | ≤1.8 ≤1.8 |
| Kupatsanurana | 2-mutsetse |
| Upamhi hwedanda rakatwasuka | 360 360 |
| Upamhi hwedanda rakamira | 85 55 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Kupindira Kusapindirana | 50Ω |
| Simba Repamusoro Rekupinda | 50W |
| Chinobatanidza | Mukadzi N |
| Chiyero cheF/B | ≥10dBi ≥15dBi |
Mirayiridzo yekuisa N kana 7 / 16 kana 4310 1 / 2″ tambo inochinjika zvakanyanya
Maumbirwo echinobatanidza: (Mufananidzo 1)
A. nzungu yepamberi
B. nzungu yekumashure
C. gasket

Zviyero zvekubvisa zvidimbu zviri sezvinoratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 2), kungwarira kunofanira kupiwa panguva yekubvisa zvidimbu:
1. Nzvimbo yekupedzisira yemuchina wemukati inofanira kunge yakapwanyika.
2. Bvisa tsvina yakaita se copper scale ne burr pamusoro pe wire.

Kuunganidza chikamu chekuvhara: Vhara chikamu chekuvhara mukati uchitevedza kondakita yekunze yetambo sezvakaratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 3).

Kuunganidza nzungu yekumashure (Mufananidzo 3).

Sanganisa nati yekumberi neyekumashure nekugadzira screws sezvakaratidzwa padhayagiramu (Mifananidzo(5))
1. Usati waisa screw, isa mafuta ekuzora pamusoro peo-ring.
2. Chengeta nhete yekumashure netambo zvisina kufamba, vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure. Vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure uchishandisa chipanera chetsoko. Kuunganidza kwapera.
