Ma adapter echikadzi eRF 4.3/10 imhinduro diki, yakareruka ine PIM yakaderera (Passive Inter modulation).
Maadapter aya anoshanda zvakanaka kwazvo mukugadzirwa kwakabatana uye ane frequency range ye0-6GHz. Akagadzirwa nemhando dzakasiyana dzema coupling configurations, maadapter aya ari nyore kuisa anopa mukana wekukwikwidzana uye mashandiro emagetsi akavimbika.
Ma adapter e4.3/10 akanakira kutaurirana, ma network eDAS, masisitimu madiki emafoni, uye maapplication emafoni ukuwo achipa mhinduro yakakura yemisika isina waya.
Adapta yedu ye4.3 10 yevakadzi kusvika ku7/16 DIN yechirume yakagadzirwa neadapta ye coaxial ine impedance ye50 Ohm. Iyi adapta ye50 Ohm 4.3-10 yakagadzirwa zvinoenderana neRF adapter chaiyo uye ine VSWR yepamusoro ye1.15:1.
| Rudzi rweInterface | 4.3-10 kusvika 7/16 | |
| Murume kana Mukadzi | 4.3-10 mukadzi kusvika 7/16 murume | |
| RoHS | Inoteerera | |
| Ruzivo rweUnyanzvi | ||
| Kusagadzikana | 50Ohm | |
| Rudzi rweMafambiro | 0 ~ 6GHz | |
| Nzvimbo yekupisa | -55 °C ~ +165 °C | |
| Huremu | 94g | |
| Kugara kwenguva refu (Kubatana) | >500 | |
| Ruzivo rwezvinhu | ||
| Chikamu Chechikamu | Zvinhu zvepakutanga | Kuisa jira |
| Kubata Nevamwe | Bhuruu rePhosphor | Kuputira kwesirivha (Nickel pasi pepurasitiki) |
| Muviri | Ndarira | Albaloy |
| Chinodzivirira | PTFE | |
1. Pindura mubvunzo wako mumaawa makumi maviri nemana ekushanda.
2. Dhizaini yakagadzirirwa iwe inowanikwa. OEM & ODM inogamuchirwa.
3. Mhinduro yakasiyana uye yakasiyana inogona kupihwa kune vatengi vedu nemainjiniya edu akadzidziswa zvakanaka uye ane hunyanzvi pamwe nevashandi.
4. Nguva yekutumira nekukurumidza kuti uwane odha yakanaka.
5. Ane ruzivo mukuita bhizinesi nemakambani makuru akanyorwa pasi.
6. Mienzaniso yemahara inogona kupihwa.
7. 100% Kuvimbisa kwekutengeserana kwekubhadhara uye mhando.
Ko nezvehunhu hwako?
Zvigadzirwa zvese zvatinopa zvinoedzwa zvakasimba nebazi redu reQC kana mwero wekuongorora webato rechitatu kana zviri nani zvisati zvatumirwa. Zvizhinji zvezvinhu zvakaita setambo dze coaxial jumper, zvishandiso zvisingashande, nezvimwewo zvakaedzwa zvizere.
Unogona here kupa mienzaniso yekuedza usati waisa odha yepamutemo?
Ehe, mienzaniso yemahara inogona kupihwa. Tinofarawo kutsigira vatengi vedu kugadzira zvigadzirwa zvitsva pamwe chete kuti tivabatsire kusimudzira musika wemuno.
Munobvuma kugadzirisa zvinhu here?
Ehe, tiri kugadzirisa zvigadzirwa zvinoenderana nezvinodiwa nemutengi.
Nguva yekutumira inguva yakareba sei?
Kazhinji tinochengeta masheya, saka kutumira kunokurumidza. Kana tichida maodha akawanda, zvinokwanisika.
Ndeipi nzira dzekutumira?
Nzira dzekutumira dzinochinjika zvichienderana nekukurumidzira kwemutengi, dzakadai seDHL, UPS, Fedex, TNT, nendege, negungwa dzese dzinogamuchirwa.
Ko logo yedu kana zita rekambani zvinogona kudhindwa pazvigadzirwa zvako kana mumapakeji here?
Ehe, sevhisi yeOEM inowanikwa.
MOQ yakagadziriswa here?
MOQ inochinjika uye tinogamuchira odha diki seodha yekuedza kana bvunzo yemuenzaniso.

Muenzaniso:TEL-4310F.DINM-AT
Tsananguro
4.3-10 Adapter yeMukadzi kuenda kuDin yeMurume
| Zvinhu uye Kuisa Plating | |
| Kubata pakati | Brass / Sirivha Plating |
| Chinodzivirira | PTFE |
| Mutumbi & Mutyairi weKunze | Brass / alloy yakafukidzwa ne tri-alloy |
| Gasket | Rabha reSilicon |
| Hunhu hweMagetsi | |
| Hunhu Impedance | 50 Ohm |
| Rudzi rweMafambiro | DC~3 GHz |
| Kudzivirira Kudzivirira | ≥5000MΩ |
| Simba reDielectric | ≥1500 V rms |
| Kudzivirira kubata pakati | ≤3.0 mΩ |
| Kudzivirira kubata kwekunze | ≤2.0 mΩ |
| Kurasikirwa Kwekuisa | ≤0.3dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Tembiricha yekudziya | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Mvura isingapindi mvura | IP67 |
Mirayiridzo yekuisa N kana 7 / 16 kana 4310 1 / 2″ tambo inochinjika zvakanyanya
Maumbirwo echinobatanidza: (Mufananidzo 1)
A. nzungu yepamberi
B. nzungu yekumashure
C. gasket

Zviyero zvekubvisa zvidimbu zviri sezvinoratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 2), kungwarira kunofanira kupiwa panguva yekubvisa zvidimbu:
1. Nzvimbo yekupedzisira yemuchina wemukati inofanira kunge yakapwanyika.
2. Bvisa tsvina yakaita se copper scale ne burr pamusoro pe wire.

Kuunganidza chikamu chekuvhara: Vhara chikamu chekuvhara mukati uchitevedza kondakita yekunze yetambo sezvakaratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 3).

Kuunganidza nzungu yekumashure (Mufananidzo 3).

Sanganisa nati yekumberi neyekumashure nekugadzira screws sezvakaratidzwa padhayagiramu (Mifananidzo(5))
1. Usati waisa screw, isa mafuta ekuzora pamusoro peo-ring.
2. Chengeta nhete yekumashure netambo zvisina kufamba, vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure. Vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure uchishandisa chipanera chetsoko. Kuunganidza kwapera.
