Chinobatanidza cheTelsto RF chinobata maredhiyo chine simba guru chine frequency inoshanda yeDC-3 GHz, VSWR performance yakanaka uye low passive intermodulation. Rudzi urwu rwechinobatanidza rwakakodzera zvikuru kune cellular base stations, distributed antenna systems (DAS) uye ma cell applications, nekuti ma applications aya anoda ma high-frequency uye high-performance connectors kuti ave nechokwadi chekuti signal transmission inofambiswa zvakanaka uye yakagadzikana.
Panguva imwe chete, adapta ye coaxial chishandiso chinoshanda zvikuru cheredhiyo. Chinogona kuchinja nekukurumidza rudzi rwetambo yakamiswa, kuitira kuti vashandisi vagone kugadzirisa marongero uye nzira yekubatanidza michina yeredhiyo kuti ienderane nezvinodiwa zvakasiyana zvekushandisa. Pasinei nerabhoritari, mutsetse wekugadzira kana kushandiswa kwayo, adapta ye coaxial chishandiso chakakosha. Chinogona kurerutsa maitiro ekubatanidza, kuvandudza mashandiro ebasa, uye kuderedza mukana wekusashanda zvakanaka uye zvikanganiso zvekubatanidza, kuitira kuve nechokwadi chekuchengetedzwa uye kuvimbika kwemidziyo yeredhiyo.
Dhizaini yechinobatanidza adapter yeTelsto RF Coaxial N yemurume kuenda kuN yemukadzi ine impedance ye50 Ohm. Yakagadzirwa zvinoenderana neRF adapter chaiyo uye ine VSWR yepamusoro ye1.15:1.
| Chigadzirwa | Tsananguro | Chikamu Nhamba |
| Adapta yeRF | Adapter yevakadzi 4.3-10 kuenda kuDin yevakadzi | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Adapter yeMukadzi kuenda kuDin yeMurume | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adapter ye4.3-10 yeMurume kuenda kuDin yeMukadzi | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adapter yemurume kusvika kumurume ye4.3-10 | TEL-4310M.DINM-AT |

Muenzaniso:TEL-NM.NFA-AT
Tsananguro
Adapta yeAngle Yerudyi yeN yeMurume kuenda kuN yeMukadzi
| Zvinhu uye Kuisa Plating | |
| Kubata pakati | Brass / Sirivha Plating |
| Chinodzivirira | PTFE |
| Mutumbi & Mutyairi weKunze | Brass / alloy yakafukidzwa ne tri-alloy |
| Gasket | Rabha reSilicon |
| Hunhu hweMagetsi | |
| Hunhu Impedance | 50 Ohm |
| Rudzi rweMafambiro | DC~3 GHz |
| Kudzivirira Kudzivirira | ≥5000MΩ |
| Simba reDielectric | ≥2500 V rms |
| Kudzivirira kubata pakati | ≤1.0 mΩ |
| Kudzivirira kubata kwekunze | ≤0.25 mΩ |
| Kurasikirwa Kwekuisa | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Tembiricha yekudziya | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Mvura isingapindi mvura | IP67 |
Mirayiridzo yekuisa N kana 7 / 16 kana 4310 1 / 2″ tambo inochinjika zvakanyanya
Maumbirwo echinobatanidza: (Mufananidzo 1)
A. nzungu yepamberi
B. nzungu yekumashure
C. gasket

Zviyero zvekubvisa zvidimbu zviri sezvinoratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 2), kungwarira kunofanira kupiwa panguva yekubvisa zvidimbu:
1. Nzvimbo yekupedzisira yemuchina wemukati inofanira kunge yakapwanyika.
2. Bvisa tsvina yakaita se copper scale ne burr pamusoro pe wire.

Kuunganidza chikamu chekuvhara: Vhara chikamu chekuvhara mukati uchitevedza kondakita yekunze yetambo sezvakaratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 3).

Kuunganidza nzungu yekumashure (Mufananidzo 3).

Sanganisa nati yekumberi neyekumashure nekugadzira screws sezvakaratidzwa padhayagiramu (Mifananidzo(5))
1. Usati waisa screw, isa mafuta ekuzora pamusoro peo-ring.
2. Chengeta nhete yekumashure netambo zvisina kufamba, vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure. Vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure uchishandisa chipanera chetsoko. Kuunganidza kwapera.

Kambani yedu ine mabhenefiti akawanda
1. Hunhu hwedu hwepamusoro hunotiita kuti tisiyane nevamwe mumusika. Hatingope vatengi zvigadzirwa nemasevhisi emhando yepamusoro chete, asiwo takazvipira kuvandudza mwero wehunhu kuburikidza nekugadzirisa nguva dzose uye hunyanzvi hwekugadzira zvinhu zvitsva kuti tive nechokwadi chekuti tinogara tichipa zvigadzirwa nemasevhisi emhando yepamusoro.
2. Mutengo wedu ndiwo unokwikwidzana zvakanyanya. Tinoziva kuti mumusika une makwikwi makuru, mutengo chinhu chakakosha kufunga nezvawo. Saka, tinoedza kuchengetedza mukana wedu wemutengo, kupa vatengi mhinduro dzinokwanisika, uye kubatsira vatengi kuwana mashandiro emitengo yakakwira.
3. Tinopa mhinduro dzekutaurirana dzakanakisa dzakagadzirwa nemaoko. Tinonzwisisa zvakadzama zvinodiwa nevatengi uye tinovapa mhinduro dzakanakisa zvichienderana nezvavanoda uye bhajeti ravo. Chinangwa chedu ndechekuona kuti vatengi vanowana mhinduro yakanakisa kwavari uye kuita kuti bhizinesi ravo ribudirire uye ribudirire.