MaAntenna/ Nzvimbo yepakati/Broad cast/Cable assembly/Cellular/Components/Instrumentation/Microwave Radio/Mil-Aero
PCS/Radar/Radios/Satcom/Surge protection WLAN
1. Isu tinogadzirisawo zvigadzirwa zvakakosha kuti zvienderane nezvinodiwa nevatengi vedu. Ingoratidzai mufananidzo wenyu, sample kana ruzivo rwakaratidzwa, isu tichazvigadzira kana ndapota titumireiwo ma parameter enyu chaiwo einjiniya akadai seIMD, VSWR, plating nezvimwewo.
2. Muenzaniso wakanaka kupa.
3. Tichakupindurai kana mabvunza mukati memaawa makumi maviri nemana.

Muenzaniso:TEL-NMA.12S-RFC
Tsananguro
Chinongedzo cheN Angle chevarume chetambo inochinjika ye1/2″
| Zvinhu uye Kuisa Plating | |
| Kubata pakati | Brass / Sirivha Plating |
| Chinodzivirira | PTFE |
| Mutumbi & Mutyairi weKunze | Brass / alloy yakafukidzwa ne tri-alloy |
| Gasket | Rabha reSilicon |
| Hunhu hweMagetsi | |
| Hunhu Impedance | 50 Ohm |
| Rudzi rweMafambiro | DC~3 GHz |
| Kudzivirira Kudzivirira | ≥5000MΩ |
| Simba reDielectric | ≥2500 V rms |
| Kudzivirira kubata pakati | ≤1.0 mΩ |
| Kudzivirira kubata kwekunze | ≤0.2 mΩ |
| Kurasikirwa Kwekuisa | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Tembiricha yekudziya | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Mvura isingapindi mvura | IP67 |
Mirayiridzo yekuisa N kana 7 / 16 kana 4310 1 / 2″ tambo inochinjika zvakanyanya
Maumbirwo echinobatanidza: (Mufananidzo 1)
A. nzungu yepamberi
B. nzungu yekumashure
C. gasket

Zviyero zvekubvisa zvidimbu zviri sezvinoratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 2), kungwarira kunofanira kupiwa panguva yekubvisa zvidimbu:
1. Nzvimbo yekupedzisira yemuchina wemukati inofanira kunge yakapwanyika.
2. Bvisa tsvina yakaita se copper scale ne burr pamusoro pe wire.

Kuunganidza chikamu chekuvhara: Vhara chikamu chekuvhara mukati uchitevedza kondakita yekunze yetambo sezvakaratidzwa nedhayagiramu (Mufananidzo 3).

Kuunganidza nzungu yekumashure (Mufananidzo 3).

Sanganisa nati yekumberi neyekumashure nekugadzira screws sezvakaratidzwa padhayagiramu (Mifananidzo(5))
1. Usati waisa screw, isa mafuta ekuzora pamusoro peo-ring.
2. Chengeta nhete yekumashure netambo zvisina kufamba, vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure. Vhara ganda guru remuviri wegoko rekumashure uchishandisa chipanera chetsoko. Kuunganidza kwapera.
